Wiek, schorzenia, predyspozycje genetyczne czy wypadki losowe mogą powodować wystąpienie wielu problemów estetycznych, którym człowiek nie może samodzielnie zaradzić. Wówczas z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Obecnie dysponujemy szeregiem nowoczesnych metod, które pozwalają nam na bezinwazyjną, lecz skuteczną walkę z najczęstszymi problemami estetycznymi. Zabiegi dostępne w klinice Estivance sprzyjają uzyskaniu długotrwałych rezultatów poprawy i zachowania urody.

W doborze najodpowiedniejszych rozwiązań pomaga kompleksowa diagnostyka dermatologiczna. Lekarz dermatolog sprawdza czy u pacjenta nie występują choroby skóry, a także analizuje znamiona barwnikowe i niebarwnikowe. Warto pamiętać, że szczegółowe badanie dermatologiczne służy nie tylko dobraniu odpowiedniej metody zwalczania problemu estetycznego, lecz także wczesnej diagnostyce potencjalnej transformacji nowotworowej w obszarze zmian skórnych. Przypominamy, że każda zmiana skórna, która na przestrzeni czasu zmieniła swój kształt lub zabarwienie, powinna zostać poddana ocenie przez lekarza dermatologa.

Cellulit, cienie pod oczami, blizny, łysienie, utrata elastyczności skóry, zmarszczki, opryszczka i problemy skórne, przebarwienia, pękające naczynka, tatuaże, naczyniaki, nadmiar tkanki tłuszczowej – to tylko niektóre problemy, z którymi specjaliści kliniki medycyny estetycznej Estivance spotykają się na co dzień. Zmiany w wyglądzie skóry nie muszą już być przyczyną kompleksów i ograniczeń w życiu. Nowoczesne zabiegi rewitalizujące usuwają defekty i prowadzą do naturalnej odbudowy skóry. Laser, fale radiowe, endermologia, mezoterapia, mikrodermabrazja, zabiegi kosmetologiczne i inne pozwalają na uzyskanie optymalnych rezultatów terapeutycznych, bez długotrwałej rekonwalescencji czy wyłączania pacjenta z codziennych aktywności.

Medycyna estetyczna służy poprawie komfortu życia poprzez wyeliminowanie wad, defektów i objawów starzenia się skóry. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom medycznym pacjenci nie są już skazani na dożywotnie zmaganie się ze swoimi problemami. Metody te są dostępne dla wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia.

POWRÓT
dr. n. med.
Maciej Krajewski
Uzyskujemy wysokiej jakości, naturalne i długotrwałe rezultaty poprawy i zachowania urody

Klinika Estivance oddział Warszawa

+48 22 898 34 51 +48 884 678 678 ul. Bukowińska 22a
02-703 Warszawa - Mokotów
formularz kontaktu

Klinika Estivance oddział Radom

+48 48 360 44 56 +48 884 88 6600 ul. Gagarina 1
26-600 Radom
formularz kontaktu
do góry