Accent Prime®

Accent Prime® to rewolucyjne połączenie technologii fali radiowej unipolarnej i ultradźwięków w modelowaniu twarzy i ciała.

Mechanizm działania:

Accent Prime® jest zaawansowaną, wielozadaniową platformą zabiegową łączącą w sobie technologie: fali radiowej unipolarnej o wysokiej częstotliwości (40,68 MHz), fali radiowej bipolarnej i dwóch typów ultradźwięków. Technologia ta pozwala na niszczenie komórek tłuszczowych oraz ujędrnia skórę i zmniejsza objętość komórek tłuszczowych. Zastosowanie najwyższej dostępnej na rynku częstotliwości fali radiowej pozwala na szybkie i równomierne rozgrzanie tkanek.
Dzięki połączeniu różnych technologii oraz opcji zabiegu możliwe jest szybsze osiąganie rezultatów, zmniejszenie ilości sesji zabiegowych oraz bardziej długotrwałe efekty.

Zabieg można wykonywać na różnych głębokościach skóry, co zapewnia lepszą kontrolę zabiegu i jego większą skuteczność. Tkanki otaczające obszar zabiegowy pozostają nienaruszone.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Stopniowe rozgrzewanie oraz wbudowany system chłodzenia chronią przed bólem w trakcie zabiegu i zapewniają jego komfort.

Zabieg jest bezpieczny i skuteczny bez względu na fototyp skóry oraz jej grubość, nawet dla tak delikatnych obszarów jak twarz, szyja czy dekolt.

Rezultaty:

Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, a pełny efekt obserwuje się po wykonaniu serii zabiegów.

WSKAZANIA:

  • Cellulit
  • Ujędrnianie i modelowanie ciała
  • Redukcja blizn i rozstępów
  • Redukcja zmarszczek
  • Termiczny lifting skóry

PRZECIWWSKAZANIA:

Zapisz się na wizytę już dziś!

© 2017 Klinika Krajewski. All Rights Reserved.