DR.CYJ Hair Filler – unikalny program terapii włosów.

dr-cyj-produkt-270x300

Dr. Cyj Hair Filler to innowacyjny preparat peptydowy, który pobudzając wzrost włosów i pielęgnując skórę głowy znacząco wpływa na zahamowanie procesu łysienia zarówno u kobiet jak i mężczyzn  w leczeniu problemów z włosami o różnym nasileniu i podłożu.
W skład Dr. Cyj Hair Filler wchodzi siedem opatentowanych peptydów z kwasem hialuronowym, które odpowiadają za różne procesy, od pobudzania komórek do życia i ich namnażania się, poprzez zwiększenie mikrokrążenia skóry głowy i odżywienia osłabionych mieszków włosowych, aż do hamowania niekorzystnego wpływu środowiska, prowadzącego do wypadania włosów i zmiany ich koloru. Rewolucyjność DR.CYJ Hair Filler stanowi nie tylko sam jego skład, ale także zupełnie nowa technologia PRZEDŁUŻONEGO UWALNIANIA SUBSTANCJI AKTYWNYCH. Pozwala to na powolną i długotrwałą penetrację substancji aktywnych oraz permanentne pobudzanie komórek do regeneracji nawet przez 2 tygodnie po zabiegu, co stanowi przełom w leczeniu problemów z włosami.

Działanie:

Częściowo stabilizowany kwas hialuronowy, zawarty w Dr. Cyj Hair Filler, ułatwia przenikanie i wprowadzenie w głąb skóry substancji aktywnych, a ponadto pozwala na długotrwałe dostarczanie peptydów, dzięki formule o przedłużonym i powolnym uwalnianiu. Podawany bardzo precyzyjnie preparat działa dokładnie w miejscu, gdzie chcemy wywołać zmiany w komórkach, a po wniknięciu w skórę, peptydy naśladują naturalne i obecne w naszym organizmie substancje, oddziałując na procesy komórkowe odpowiedzialne za wzrost włosów. Jest to oddziaływanie na poziomie DNA. Zabieg z wykorzystaniem Dr. Cyj Hair Filler pobudza krążenie i odżywia owłosioną skórę głowy, rewitalizuje mieszki włosowe i przyspiesza porost włosów, pielęgnując skórę głowy.

Przebieg zabiegu:

Zabieg wykonywany jest za pomocą iniekcji z wykorzystaniem specjalnego pistoletu, który znacząco zmniejsza odczucia bólowe pacjenta oraz pozwala na precyzyjne wprowadzenie preparatu. Procedura trwa ok. 20 min. i powinna być powtarzana co 2 tygodnie w serii 4 zabiegów. W celu podtrzymania efektów i przedłużenia działania zabiegu Dr. Cyj Hair Filler, zaleca się wykonanie kuracji przypominającej po 6 miesiącach od zakończenia pierwszej serii iniekcji preparatem.

Efekty:

Pierwsze widoczne efekty zauważalne są już po 15 dniach od rozpoczęcia cyklu 4 zabiegów, składających się na kompletny program zabiegowy. Obserwujemy zahamowanie wypadania włosów, poprzez działanie na poziomie genów i DNA. Pobudzenie wzrostu nowych włosów – szczególnie w fazie anagenu.

cyj3

Korzyści

 • Wysoka skuteczności w walce z wypadaniem włosów – działanie na poziomie DNA,
 • wzrost nowych włosów,
 • pobudzenie krążenia i poprawa ukrwienia skóry głowy oraz rewitalizacja mieszków włosowych,
 • unikalna technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych, pozwalająca na działanie zabiegu jeszcze przez 2 tygodnie po aplikacji,
 • widoczna poprawa jakości włosów,
 • komfortowa terapia – tylko 4 zabiegi co 2 tygodnie,
 • minimalna bolesność zabiegu.

Przeciwwskazania:

 • choroby nowotworowe,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • stan zapalny okolicy owłosionej skóry głowy,
 • otwarte rany okolicy owłosionej skóry głowy.
 • alkohol.

Zabiegi z użyciem preparatu Dr. Cyj Hair Filler dostępny jest w Klinice Medycyny Estetycznej Estivance w Warszawie i Radomiu.

POWRÓT
dr. n. med.
Maciej Krajewski
Uzyskujemy wysokiej jakości, naturalne i długotrwałe rezultaty poprawy i zachowania urody

Klinika Estivance oddział Warszawa

+48 22 898 34 51 +48 884 678 678 ul. Bukowińska 22a
02-703 Warszawa - Mokotów
formularz kontaktu

Klinika Estivance oddział Radom

+48 48 360 44 56 +48 884 88 6600 ul. Gagarina 1
26-600 Radom
formularz kontaktu
do góry