logo_icoone_2013_20

ICOONE® to technologia pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Jest w 100% naturalną i bezinwazyjną metodą oraz nie ma skutków ubocznych.

ICOONE® to zabieg, który może być dostosowany do konkretnych celów oraz indywidualnych potrzeb i preferencji pacjenta. Dzięki zintegrowanej technologii Roboderm skóra jest stymulowana poprzez masaż próżniowy, przynosząc nadzwyczajne rezultaty, zarówno dla ciała jak i twarzy.

roll-zoom-tissue

Dzięki oddziaływaniu mikropęcherzyków ICOONE® sprzyja wymianie płynów ustrojowych oraz pobudza lipolizę przyczyniając się do usuwania cellulitu. Dzięki programowi FOCUS obszary z nadmiarem tłuszczu są stymulowane tak, aby osiągnąć bardzo dobre rezultaty nawet w najtrudniejszych przypadkach. ICOONE® pozwala na stworzenie nowego wzorca figury, wprowadzając do sylwetki ciała harmonię.

imgp4154

Program na twarz pozwala na redukcję zmarszczek nawet w delikatnych obszarach i remodelowanie konturów twarzy. Działa tonizująco i drenująco w celu wygładzenia i ujędrnienia skóry.

imgp4172

Całkowity zabieg rozpoczyna się programem BASE, który jest ukierunkowany na ogólne potrzeby skóry, np. cellulit, obrzęki. Następnym etapem jest program FOCUS, którego działanie skupia się na konkretnym słabym punkcie (np. obwisła skóra na wewnętrznej stronie uda lub ramienia itp.).

Young beauty naked woman sitting

Cykl zabiegowy składa się zazwyczaj z 10 sesji, a rezultaty widoczne są już po 5 zabiegach.

Zabieg ICOONE® może być łączony z innymi metodami leczenia, aby osiągnąć pożądane wyniki w szybszym czasie oraz skrócić czas rekonwalescencji.

Wskazania:

  • cellulit
  • zwiotczenie skóry
  • nagromadzone złogi tłuszczu
  • obrzęki limfatyczne
  • zmarszczki

Przeciwwskazania:

  • stany zapalne
  • przerwanie ciągłości skóry
  • choroby nowotworowe
  • choroby nerek i wątroby

ICOONE® dostępny jest w Klinice Medycyny Estetycznej Estivance w Radomiu.

POWRÓT
dr. n. med.
Maciej Krajewski
Uzyskujemy wysokiej jakości, naturalne i długotrwałe rezultaty poprawy i zachowania urody

Klinika Estivance oddział Warszawa

+48 22 898 34 51 +48 884 678 678 ul. Bukowińska 22a
02-703 Warszawa - Mokotów
formularz kontaktu

Klinika Estivance oddział Radom

+48 48 360 44 56 +48 884 88 6600 ul. Gagarina 1
26-600 Radom
formularz kontaktu
do góry