Zapraszamy do kliniki Estivance w Warszawie na bezpieczny i całkowicie nieinwazyjny zabieg liftingujący Zaffiro, oparty na działaniu promieniowania podczerwonego IR na skórę. Powoduje ono podgrzanie głębszych warstw, a w następstwie obkurczenie kolagenu już obecnego w skórze właściwej, a także pobudzenie fibroblastów do produkcji nowego. W rezultacie uzyskiwana jest wyraźna poprawa kondycji skóry, wzrost napięcia i elastyczności oraz wygładzenie zmarszczek. Doskonałe rezultaty uzyskiwane są zarówno w obrębie twarzy (przy opadających powiekach i policzkach, zmarszczkach i bruzdach nosowo-wargowych, przy utracie owalu twarzy i wiotczejącej skórze szyi), jak również innych partiach ciała wymagających poprawy (wiotkość tak problematycznych miejsc jak skóra wewnętrznej strony ramion, nadmiar skóry na brzuchu po porodzie lub w wyniku utraty wagi, uda, obszar nad kolanami również daje pozytywne efekty przy opadających wraz w wiekiem piersiami).

Czy zabieg jest bolesny?

Termolifting Zaffiro nie wymaga żadnego znieczulenia, ponieważ jest zupełnie bezbolesny.Powoduje ono podgrzanie głębszych warstw skóry, co w następstwie prowadzi do obkurczenia włókien kolagenowych, a także pobudzenie fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Odczuwalny jest jedynie naprzemienny chłód i ciepło, niewywołujące uczucia dyskomfortu.

Zaffiro

Kiedy pojawia się efekt i jak długo się utrzymuje?

Zabieg jest wykonywany jednorazowo. Efekty mogą być widoczne już bezpośrednio po jego wykonaniu (obkurczenie już obecnych włókien kolagenowych), jednak właściwe rezultaty pojawiają się i utrwalają przez okres 6 miesięcy, kiedy to dochodzi do pobudzenia fibroblastów i wymiany kolagenu na nowy o lepszej strukturze. W zależności od stanu skóry i jej jakości oczekiwany efekt może nastąpić po kilkukrotnym powtórzeniu zabiegu, dlatego terapia rozpoczyna się od konsultacji ze specjalistą, oceny kondycji skóry i poznaniu wymagań pacjenta. Thermolifting Zaffiro należy do zabiegów niechirurgicznego liftingu, odznacza się dużą skutecznością, a przy tym wysokim bezpieczeństwem, potwierdzonym badaniami klinicznymi oraz certyfikatem CE.

Jakie są zalecenia pozabiegowe i działania niepożądane?

Jest tzw. zabiegiem lunchowym – po jego wykonaniu można od razu wrócić do codziennej aktywności. Pojawić się może jedynie delikatne zaróżowienie i rozgrzanie skóry oraz uczucie charakterystyczne dla skóry po opalaniu słonecznym. W niewielkiej liczbie przypadków zdarza się opuchlizna czy zaczerwienienie wokół miejsca poddanego zabiegowi, znikające samoistnie w czasie kilku dni.

Przeciwwskazania:

  • ciąża, karmienie piersią
  • otwarte rany
  • aktywne procesy nowotworowe
  • metalowe implanty w obrębie skóry poddawanej zabiegowi, wszczepiane złote nici
  • zastosowanie wypełniaczy na 2 tygodnie przed zabiegiem

Wskazania:

  • skóra twarzy i szyi: opadające powieki i policzki, opadający owal twarzy, zmarszczki oraz bruzdy nosowo – wargowe
  • wiotkość w obrębie: brzucha, ud (także ich wewnętrzna strona), obszar nad kolanami, również wewnętrzna strona ramion, a nawet skóra dłoni
  • profilaktyka przeciwstarzeniowa w wieku 25-35 lat
  • chęć poprawy gęstości skóry
POWRÓT
dr. n. med.
Maciej Krajewski
Uzyskujemy wysokiej jakości, naturalne i długotrwałe rezultaty poprawy i zachowania urody

klinika estivance oddział warszawa

+48 22 898 34 51 ul. Bukowińska 22a
02-703 Warszawa - Mokotów
formularz kontaktu

KLINIKA ESTIVANCE ODDZIAŁ RADOM

+48 48 360 44 56 ul. Gagarina 1
26-600 Radom
formularz kontaktu

© Copyright 2014 - Klinika urody Estivance Dr n. med. Maciej Krajewski

do góry