Kosmetologia to rozwijająca się dziedzina, stanowiąca istotne uzupełnienie dla dermatologii i medycyny estetycznej. Zajmuje się leczeniem i pielęgnacją skóry, włosów i paznokci. Kosmetolog rozpoznaje i dobiera metody leczenia chorób oraz defektów skóry, takich jak alergie, łojotok, nadmierna suchość czy pierwsze oznaki starzenia. Zabiegi kosmetologiczne zmierzają głównie do podniesienia atrakcyjności ludzkiego ciała z wykorzystaniem nieinwazyjnych metod, takich jak choćby zastosowanie specjalnych preparatów kosmetycznych, zabiegów pielęgnacyjnych czy zmian w diecie. Kosmetologia często wspomaga i podtrzymuje efekty uzyskiwane w leczeniu dermatologicznym, farmakologicznym oraz te uzyskane dzięki medycynie estetycznej.

W klinice medycyny estetycznej Estivance kosmetologia obejmuje zabiegi o działaniu rewitalizującym, regenerującym oraz liftingującym. Skupiamy się między innymi na eliminowaniu przebarwień, poprawie elastyczności skóry, leczeniu chorób łojotokowych skóry, rewitalizacji włosów, usuwaniu zmian w obrębie paznokci, usuwaniu zmian związanych z rogowaceniem skóry, a także wizażu, depilacji owłosienia i przedłużaniu rzęs.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zabiegów kosmetologicznych dostępnych w naszej klinice. Przeprowadzamy zabiegi ujędrniające (fale radiowe RF), redukujące cellulit (endermologia), odżywiające i regenerujące (infuzja tlenowa, mikrodermabrazja, Skinceuticals), oczyszczające i peelingujące (peeling kawitacyjny, Perfect Peel, złuszczanie chemiczne), liftingujące (termolifting Zaffiro®), usuwające niechciane owłosienie (epilacja laserowa Vectus® Cynosure® i VPL). Oferujemy komputerową diagnostykę stanu skóry i konsultacje kosmetologiczne. Wysokiej jakości sprzęt i doświadczenie naszych specjalistów pozwalają nam na uzyskanie naprawdę zadowalających rezultatów. Kosmetologia oferuje zabiegi, na które każdy może sobie pozwolić. W ten sposób możemy dbać o swoją skórę i ciało jeszcze skuteczniej, aby jak najdłużej móc czuć się młodo oraz atrakcyjnie.

POWRÓT
kosmetolog
Anna Drożdż
Dla spektakularnych rezultatów, stosujemy renomowany sprzęt medyczny

Klinika Estivance oddział Warszawa

+48 22 898 34 51 +48 884 678 678 ul. Bukowińska 22a
02-703 Warszawa - Mokotów
formularz kontaktu

Klinika Estivance oddział Radom

+48 48 360 44 56 +48 884 88 6600 ul. Gagarina 1
26-600 Radom
formularz kontaktu
do góry