Zabieg przedłużania rzęs jest zalecany właściwie dla każdego. Wykonuje się go zarówno w celu uzupełnienia rzęs krótkich, rzadkich bądź prostych, jak również w celu podkreślenia naturalnych bujnych rzęs lub nadania nowego spojrzenia i kreowania wizerunku i oprawy oka. Rewelacyjnie sprawdza się przy takich okolicznościach jak ślub, wesele, studniówka czy Sylwester.

Podczas tej metody do każdej naturalnej rzęsy klientki doklejana jest rzęsa sztuczna, dobierana indywidualnie w zależności od grubości i długości naturalnej rzęsy oraz oczekiwanego efektu. Zabieg pozwala na upiększenie oczu na dłuższy okres, ponieważ rzęsy utrzymują się około 6 tygodni. Uzależnione jest to od cyklu wzrostu włosa, ponieważ część rzęs w toku naturalnego wzrostu będzie wypadać wraz z tą dodatkową, dlatego już po 3 tygodniach mogą wymagać uzupełnienia.
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 wykonuje się w pozycji leżącej i trwa ok. 1,5 – 2 godzin.

Na 2 dni przed zabiegiem warto wykonać hennę rzęs, ze względu na odstęp jaki musi być zachowany od powieki (1-2mm)- w celu wyrównania koloru oraz zabarwienia dolnych rzęs, co pozwoli na uzyskanie lepszego efektu. Rzęs w dniu zabiegu najlepiej w ogóle nie malować, ponieważ demakijaż może niepotrzebnie je osłabić i natłuścić, co będzie rzutowało na krótszą trwałość przedłużanych rzęs.

Przedłużanie rzęs możliwe jest w Klinice Medycyny Estetycznej Estivance w Warszawie.

POWRÓT
kosmetolog
Anna Drożdż
Dla spektakularnych rezultatów, stosujemy renomowany sprzęt medyczny

Klinika Estivance oddział Warszawa

+48 22 898 34 51 +48 884 678 678 ul. Bukowińska 22a
02-703 Warszawa - Mokotów
formularz kontaktu

Klinika Estivance oddział Radom

+48 48 360 44 56 +48 884 88 6600 ul. Gagarina 1
26-600 Radom
formularz kontaktu
do góry