Zabiegi pielęgnacyjne SkinCeuticals

SkinCeuticals to prestiżowa marka stworzona przez uznanych amerykańskich dermatologów w 1997 roku. Za sprawą przełomowych osiągnięć technologicznych, stała się ona pionierem „kosmeceutyków’’ w Stanach Zjednoczonych. Główną misją SkinCeuticals jest przede wszystkim wspomaganie zdrowego wyglądu skóry oraz walka z przyczynami jej starzenia. Dlatego też Dział Badań SkinCeuticals rozwinął nowoczesną technologię antyoksydantów w oparciu o trzy fundamentalne elementy: zapobieganie, ochronę i korygowanie starzejącej się skóry. Lata zaawansowanych badań naukowych sprawiły, że Laboratoria SkinCeuticals zajmują wiodącą pozycję w dziedzinie antyoksydantów oraz fotoochrony na świecie.

Opracowane przez ekspertów zabiegi SkinCeuticals są przeprowadzane w specjalistycznych gabinetach przy użyciu specjalnych formuł i technik pozwalających uzyskać widoczne rezultaty odpowiadające na główne problemy związane ze skórą:

Korygujący zabieg przeciw starzeniu

Dzięki wykorzystaniu Profesjonalnej maski ujędrniającej bogatej w witaminę C, skóra jest dotleniona i rozjaśniona, zmarszczki ulegają wygładzeniu. Dodatkowy masaż specjalny, uszczypnięcia Jacquet, poprawi mikro cyrkulację i odżywia głębsze warstwy skóry. W trakcie zabiegu stosujemy Ce Ferulic oraz Retinol 0.3. Zabieg Korygujący umożliwia również pielęgnacje dłoni, oferując ich skórze gładkość i jedwabistość.
Czas zabiegu: 60 min.

Przywracający blask zabieg ujednolicający nieregularny koloryt skóry

Dzięki zastosowaniu masażu ugniatającego, mikrokrążenie skóry ulegnie poprawie, w konsekwencji skóra jest pełna blasku. Wykorzystane produkty CE Ferulic, maska bogata w witaminę C oraz Serum Phyto Corrective, nawilżają i koją. Idealny dla skóry zmęczonej, zestresowanej, której brakuje blasku lub, która posiada niejednolity koloryt cery (zaburzenia pigmentacji). Zabieg ten opiera się na technikach energetyzujących i przywracających równowagę w celu rozjaśnienia i ujednolicenia cery.
Czas zabiegu: 60 min.

Intensywny zabieg dla skóry odwodnionej

Wykorzystane w trakcie tego zabiegu techniki masażu ułatwiają wchłanianie substancji nawilżających. Zastosowane produkty: maska na bazie kwasu hialuronowego oraz serum Hydrating B5 odpowiednio nawilżają, odżywiają oraz wspomagają regenerację skóry, co zapewnia poprawę funkcjonowania jej naturalnej bariery ochronnej, dzięki czemu jest nawodniona, elastyczna, wygładzona i odświeżona. Zabieg ten opiera się na delikatnych gestach, które działają na mięśnie i krążenie krwi, aby odżywiać, rozluźnić i pobudzić skórę. Wykorzystując specyficzne techniki (wachlarze, uciskanie, oklepywanie, ugniatanie). W połączeniu z produktami nawilżającymi zabieg ten stanowi kompleksowy program dla skóry odwodnionej.
Czas zabiegu: 60 min

Oczyszczający zabieg dla skóry z problemami

Idealny dla skóry tłustej z niedoskonałościami, zabieg inspirowany jest „drenażem limfatycznym”. Technika ta, która spełnia wymagania marki, opiera się na fizjologicznym działaniu układu limfatycznego dla uwalniania toksyn, oczyszczania i przywracania skórze równowagi. Specjalnie dobrane produkty: Serum 10, Phyto Corrective, Retinol 0.3, Daily Moisture o nietłustych konsystencjach oraz masaż drenujący eliminujący toksyny sprawiają, że skóra jest doskonale oczyszczona, toksyny usunięte, a mikrokrążenie pobudzone.
Czas zabiegu: 60 min

Kojący zabieg dla skóry wrażliwej

Skóra wrażliwa potrzebuje specjalnej pielęgnacji, dlatego też zabieg ten oferuje jej masaż specjalny w postaci Shiatsu, który koi skórę, łagodzi uczucie napięcia i zmniejsza wrażliwość. Dodatkowo specjalnie dobrane produkty o zmniejszonej koncentracji składników aktywnych i działaniu łagodzącym takie jak Phyto Corrective, wzmacniają działanie masażu.
Czas zabiegu: 60 min

Zabieg oczyszczający dla skóry z problemami, z zastosowaniem Blemish & Age

Specjalnie dobrane produkty: Blemish & Age Defense, Phyto Corrective, Serum 10, Hydrating B5, Daily Moisture o nietłustych konsystencjach oraz masaż drenujący sprawiają, że skóra jest doskonale oczyszczona, a mikrokrążenie pobudzone.
Czas zabiegu: 60 min

Aby przedłużyć rezultaty uzyskane dzięki zabiegom przeprowadzanym w gabinecie, SkinCeuticals opracowało specjalną gamę produktów do pielęgnacji twarzy przeznaczoną do stosowania w domu. Aby osiągnąć najlepszą skuteczność, należy przestrzegać zalecanego rytuału pielęgnacyjnego, koncentrującego się na 3 etapach SkinCeuticals: ZAPOBIEGAĆ, KORYGOWAĆ, CHRONIĆ.
Wszystkie produkty detaliczne do domowej pielęgnacji skóry są dostępne w naszych Klinikach.

Zabiegi pielęgnacyjne SkinCeuticals dostępne są w Klinice Medycyny Estetycznej Estivance w Warszawie.

POWRÓT
kosmetolog
Anna Drożdż
Dla spektakularnych rezultatów, stosujemy renomowany sprzęt medyczny

Klinika Estivance oddział Warszawa

+48 22 898 34 51 +48 884 678 678 ul. Bukowińska 22a
02-703 Warszawa - Mokotów
formularz kontaktu

Klinika Estivance oddział Radom

+48 48 360 44 56 +48 884 88 6600 ul. Gagarina 1
26-600 Radom
formularz kontaktu
do góry